Традиційна вишивка до Свят!
Січ. 05, 2021
Традиційна вишивка до Свят!-125-image

 

До кожної події чи Свята в традиційній вишивці знайдеться доречний візерунок. Для мене цей - про Новорічні свята і Різдво.

Як вишити рушник, схема вишивки. Онлайн школа української вишивки Prekrasa Studio

 

Тим більше, коли це робота учасниці курсу онлайн школи української вишивки Prekrasa Studio. На сторінці фейсбук Кірєєва Валерія ділиться своїм досвідом:


Я вишивала його дуже довго (півроку), бо не мала необхідності робити швидше. Вишивати для задоволення, для медитації, для діалогу з собою.
Нині я дивлюсь на цю красу і мені навертаються сльози, бо я відчуваю кожен хрестик, поворот нитки. Дивлюся на почорнілу від роботи голку і тендітно її вкладаю відпочивати, бо вдвох ми зробили гарну працю.

Як вишити рушник, схема вишивки. Онлайн школа української вишивки Prekrasa StudioВикористані такі техніки: пряма лічильна гладь (лиштва), качалочки, занизування, хрестик. Схема була надана у рамках курсу "Як вишити рушник"

 

Як вишити рушник, схема вишивки. Онлайн школа української вишивки Prekrasa StudioДо курсу  Як вишити рушник можна долучитись прямо зараз, він  самий вигідний по ціні та самий ємкий по наповненню і єдиний, по завершенню якого можна отримати сертифікат про завершення від Prekrasa Studio і власноруч творити своє особливе Свято ❤️