Про нас

Про нас

Prekrasa Studio  — це онлайн-школа української вишивки, яка об’єднала майстрів з усієї України і надала можливість комфортно навчатись всім охочим з будь-якого куточку світу. На платформі представлені навчальні матеріали в форматі відео та pdf, схеми вишивки і блог.

Ми піклуємось про високу якість — над  кожною пропозицією ретельно працюють справжні майстри. Нам важливо, щоб навчатись було зручно та комфортно, тому всі придбані матеріали та обрані безкоштовні пропозиції залишаються у вашому особистому кабінеті назавжди в розділі "Моя майстерня".  Ви можете повертатись до них, коли вам зручно і скільки вам необхідно. 

 

Як придбати матеріали?

Для того, щоб почати навчатись, вам необхідно:

1) Обрати пропозицію, яка вам до душі;

2) Оплатити її карткою будь-якого банку за допомогою LiqPay;

3) Отримати доступ до навчальних матеріалів — він з”явиться автоматично після успішної оплати.

 

Умови повернення коштів

Якщо у вас виникла необхідність з тієї чи іншої причини повернути кошти за невикористані послуги (послугою є доступ до навчальних матеріалів), ви можете скористатися Законом «Про захист прав споживачів», а саме  — своїм правом на відшкодування сплачених коштів. Ви можете повернути їх протягом 14 днів з дня придбання послуги. У цьому випадку вам необхідно написати на info@prekrasastudio.com та вказати причину повернення коштів.