Схема вишивки чоловічої сорочки Кіровоградської обл., с.Калантаїв

Схема вишивки чоловічої сорочки з с.Калантаїв Кіровоградської області (Херсонська губернія) кінця ХІХ-початку ХХст., зберігається в фондах РЕМу з 1914р. Якість фото не дозволяє на 100% розгледіти деталі, та ми намагались створити схему вишивки максимально наближеною до оригіналу і зробити її симетричною. Фото старовинної сорочки дадуть вам змогу побачити як сорочка виглядає насправді та вишивати візерунок на свій розсуд. Наприклад, червону рамку основного візерунку  вишити ретязем, хрестиком чи густо грубою ниткою штапівкою. Повздовжні смуги на грудях можна вишивати симетричними або зробити такими, як на автентичній сорочці. Половинки зірок на рамці також можна зробити розміром, як всередині смуги або як є на схемі, більшими.

 

Техніки вишивки: хрестик, верхоплут, набирування, пряма лічильна гладь, коса гладь, ретязь, вирізування з настилом.

 

Ми підготували для вас повний набір схем вишивки цієї сорочки: манишку і комір. Схеми вишивки подаються в високій якості в форматі PDF, що зручно для завантажування і використання. Як для друку, так і для використання з монітору ваших ґаджетів.

 

Натискайте кнопку "Додати" і вже за мить схема вишивки чекатиме в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня" з безлімітним доступом, де б ви не були, лиш не забудьте зайти на сайт як зареєстрований користувач. Вишивайте на радість, відроджуйте історію сорочки якій вже понад 110 років. А ми з нетерпінням  чекаємо на фото вишитих вами сорочок.