Набирування

Майстер-клас включає в себе детальну інформацію по техніці вишивки набирування. На фото ви бачите фрагмент вишивки набируванням з старовинної чоловічої сорочки, сфотографований мною на ярмарку 10 років тому. Такої красивої вишивки набируванням я більше не зустрічала. Техніка вишивки використовувалась в вишиці як жіночого так і чоловічого одягу і, навіть, рушників. Цей майстер-клас створений з великою надією, що техніка відродиться і займе почесне місце в арсеналі сучасних майстрів. 

 

Техніка була поширена на Київщині, Чернігівщині, Черкащині, Львівщині, Вінничині, Борщівщині. Звісно, кожен регіон мав свої особливості і по візерунках, які завше мають суто геометричну будову, і по кольоровій гамі. 

 

Майстер-клас в відео форматі. Бонусом до нього йдуть дбайливо відтворені Іриною Овчинніковою схеми вишивки з книги Українське народне мистецтво 1960р., рідкісних комірів жіночих сорочок Черкащини з приватної колекції Олени Скрипки та автентичної чоловічої, сфотографованої на Країні Мрій в 2010р.

 

Натискайте кнопку Купити. Навчайтесь та вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами  безлімітно з будь-якого девайсу, вони завжди чекають на вас в особистому розділі сайту «Моя майстерня». Переконана, ця легка техніка варта вашої уваги. Вишивайте в радість!

Що ви будeте вивчати
  • Особливості техніки вишивки
  • Як відрізняється техніка по регіонах
  • Як вишивати набирування
  • Як читати схему та як по ній вишивати
  • Як змінювати колір вишивальної нитки переходячи по лицю і по вивороту
  • Як паркувати вишивальну нитку
Навчальні матеріали
Техніка вишивки
Техніка вишивки Набирування Відео ▶︎
Навчальна схема вишивки 1 в форматі PDF
Навчальна схема вишивки 2 в форматі PDF
Як закріпити нитку на початку вишивки
Фото з книги Українське народне мистецтво 1960р.
Схеми вишивки з книги Українське народне мистецтво 1960р. в форматі PDF
Схеми вишивки комірів жіночих сорочок Черкащини в форматі PDF
Фото старовинної чоловічої сорочки
Схема вишивки старовинної чоловічої сорочки в форматі PDF
Більше