Набирування

Майстер-клас включає в себе детальну інформацію по техніці вишивки набирування. На фото ви бачите фрагмент вишивки набируванням з старовинної чоловічої сорочки, сфотографований мною на ярмарку 10 років тому. Такої красивої вишивки набируванням я більше не зустрічала. Техніка вишивки використовувалась в вишивці як жіночого так і чоловічого одягу і навіть рушників. На фото ви бачети чоловічу сорочку створену Оксаною Гончар, талановитою майстринею зі Львова.

 

Техніка була поширена на Київщині, Чернігівщині, Черкащині, Львівщині, Вінничині, Борщівщині. Звісно, кожен регіон мав свої особливості і по кольоровій гамі, і по візерунках але вони завжди мають суто геометричну будову. Майстер-клас створений з великою надією, що техніка відродиться і займе почесне місце в арсеналі сучасних майстрів. 

 

Майстер-клас в відео форматі. Бонусом до нього йдуть дбайливо відтворені Іриною Овчинніковою схеми вишивки з книги Українське народне мистецтво 1960р., рідкісних комірів жіночих сорочок Черкащини з приватної колекції Олени Скрипки та автентичної чоловічої, сфотографованої на Країні Мрій в 2010р.

 

Натискайте кнопку "Купити" сплачуйте безпечно картою будь якого банку світу. Навчайтесь та вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами  безлімітно з будь-якого ґаджету, вони завжди чекають на вас в особистому розділі сайту «Моя майстерня». Переконана, ця легка техніка варта вашої уваги!

Що ви будeте вивчати
  • Особливості техніки вишивки
  • Як відрізняється техніка по регіонах
  • Як вишивати набирування
  • Як читати схему та як по ній вишивати
  • Як змінювати колір вишивальної нитки переходячи по лицю і по вивороту
  • Як паркувати вишивальну нитку
Навчальні матеріали
Техніка вишивки
Техніка вишивки Набирування Відео ▶︎
Навчальна схема вишивки 1 в форматі PDF
Навчальна схема вишивки 2 в форматі PDF
Як закріпити нитку на початку вишивки
Фото з книги Українське народне мистецтво 1960р.
Схеми вишивки з книги Українське народне мистецтво 1960р. в форматі PDF
Схеми вишивки комірів жіночих сорочок Черкащини в форматі PDF
Фото старовинної чоловічої сорочки
Схема вишивки старовинної чоловічої сорочки в форматі PDF
Більше