Схема вишивки чоловічої сорочки набируванням

Сорочка, з якої почалась велика любов до техніки вишивки набирування і зібрання візерунків саме в цій техніці. Лиш згодом прийшло розуміння, наскільки ця техніка і візерунки є рідкісними. В 2010р. ми ще цього не знали. Як і того, що варто запитувати в продавців старовини, звідки сорочка та фотографувати її повністю, а не лише вишивку. Та ми тішимось, що можемо порадувати вас схемою вишивки автентичного візерунку  і щиро сподіваємось, що він посяде гідне місце в сучасній вишивці, бо він того вартий - виглядає надзвичайно стильно і, водночас, архаїчно. 

Техніки вишивки: набурвання, низь

 

Натискайте кнопку "Купити", сплачуйте безпечно онлайн карткою будь-якого банку світу і вже за мить схема назавжди переміщується в ваш особистому розділі сайту "Моя майстерня". Користуйтесь без обмежень з будь-якого девайсу, коли вам зручно та вишивайте в радість!

 

Увага!  Схеми входять в матеріали майстер-класу Набирування. Якщо лише знайомитесь з технікою вишивки - рекомендуємо придбати майстер-клас, так значно вигідніше, тим більше на нього зараз діє спеціальна ціна.

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Фото старовинної чоловічої сорочки
Схема вишивки в форматі PDF