Схема вишивки чоловічої сорочки набируванням

Сорочка з якої почалась велика любов до техніки вишивки набирування і зібрання візерунків саме в цій техніці. Лиш згодом прийшло розуміння наскільки ця техніка і візерунки є рідкісними. В 2010р. ми ще цього не знали.  Як і того, що варто запитувати в продавців старовини звідки сорочка та фотографувати її повністю а не лише вишивку. Та ми тішимось, що можемо порадувати вас схемою вишивки автентичного візерунку  і щиро сподіваємось, що він посяде гідне місце в сучасній вишивці бо він того вартий - виглядає надзвичайно стильно і, водночас, архаїчно. 

Техніки вишивки: набурвання, низь

 

Натискайте кнопку "Купити", сплачуйте безпечно онлайн карткою будь-якого банку світу  і вже за мить схема назавжди переміщується  в ваш особистому розділі сайту "Моя майстерня". Користуйтесь без обмежень з будь якого девайсу коли вам зручно та вишивайте в радість!

 

Увага!  Схеми входять в матеріали майстеркласу Набирування. Якщо лише знайомитесь з технікою вишивки - рекомендуємо придбати майстерклас, так значно вигідніше, тим більше на нього зараз діє спеціальна ціна.

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Фото старовинної чоловічої сорочки
Схема вишивки в форматі PDF