Схема вишивки дівчачої сорочки Косівський р-н

Рідкісний візерунок дитячої сорочки і саме з тих, які не зважаючи на столітню історію, виглядають стильно і доречно в сучасному одязі. Яскраві і органічно підібрані кольори, прості техніки вишивки роблять візерунок доступним і легким в виконанні навіть початківцями. Ви можете легко оздобити дитячий чи жіночий одяг або ж прикрасити цією квітковою вишивкою домашній текстиль чи аксесуари. Ми за власним смаком підібрали кольори ниток з палітри DMC а щоб ви могли підібрати кольори на власний розсуд  - додали багато фото автентичної дитячої сорочки початку ХХст. Івано-Франківської обл., Косівського р-ну, с.Ростоки. Колекція музею Івана Гончара м.Київ

 

На вас чекає схеми високої якості  в форматі PDF в загальному вигляді та окремо рукава і вишивки переду да спинки сорочки. Схеми вишивки  подаються в повному розмірі в форматі  PDF що зручно для завантажування і використання - завжди можна збільшити чи зменшити масштаб візерунку або використати лише елемент. 

 

Натискайте кнопку Купити, безпечно сплачуйте картою будь-якого банку світу, і вже за мить схема чекатиме на вас в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Вишивайте в радість!

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Схема вишивки в форматі PDF загальний вигляд з ключем DMC
Схема вишивки рукава в форматі PDF
Схема вишивки переду і спинки в форматі PDF
Фото дитячої сорочки