Схема вишивки жіночої сорочки, низинка. Вінницька обл. #6

Сорочка з фондів Уманського державного університету ім. Павла Тичини. Ймовірно походження - село Стіна Томашпільського району. В ній поєднано кілька технік і узорів, що складають разом чудову композицію - справжній витвір мистецтва! Благородний чорний колір вишивки заворожує з першого погляду. Композиція складається з основного узору, вишитого замковою низзю, поверхницею, штапівкою та  вишивкоюпо збирках. Візерунок схематично розібраний до деталей, розроблено схеми кожного елементу. Схеми вишивки подаються в двох варіантах: з лиця і з вивороту в форматі PDF. 

Схеми складені  професійно і зручні  в використанні як для вишивки фрагменту візерунку так і для створення повноцінної репліки автентичної жіночої сорочки. Також,  надається детальна інструукція від Оксани Шуляр як вишивати по схемі.

 

 

Схеми вишивки  подаються в повному розмірі, в форматі  PDF що зручно для завантажування і використання на будь якому ґаджеті. Доступ до неї назавжди залишається в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Натискайте кнопку "Купити", сплачуйте безпечно карткою будь-якого банку світу і вишивайте в зручний для вас час!

Навчальні матеріали
Схема вишивки жіночої сорочки
Схема вишивки верхня смуга полика лице в форматі PDF
Схема вишивки верхня смуга полика виворіт ч.1 в форматі PDF
Схема вишивки верхня смуга полика виворіт ч.2 в форматі PDF
Схема вишивки верхня смуга полика виворіт ч.3 загальна в форматі PDF
Схема вишивки поверхниця в форматі PDF
Схема вишивки рукав в форматі PDF
Схема вишивки манжет в форматі PDF
Схема вишивки смуга погруддя лице в форматі PDF
Схема вишивки смуга погруддя виворіт в форматі PDF
Інструкція як читати схему вишивки низинкою від Оксани Шуляр
Більше