Схема вишивки жіночої сорочки Бершадського р-ну, Вінницька обл., Східне Поділля

Оригінальна сорочка зі Східного Поділля, Вінницької області, Бершадського району, яка знаходиться у приватній збірці Аліни Божнюк.

 

"Сорочка створена з величезною майстерністю за допомогою дуже дрібних стібків низинкою на дрібному полотні. Я придбала її в часи повномасштабної війни, і мені б дуже хотілося, щоб її хтось відтворив та відсвяткував у відтвореній сорочці нашу перемогу.

Сорочка вишита за автентичним та притаманним цьому району взором з однією особливістю — вона білого кольору. Здебільшого сорочки з Бершадського району, які мають подібну геометрію, вишиваються чорними нитками; часом — зеленими, червоними або навіть синіми. Можливо, початково сорочка не була білою, але з часом втратила колір, проте підтверджень цьому немає і довідатись як було насправді ми вже не зможемо." - ділиться Аліна, а ми підтримуємо і підготували для вас схему вишивки цієї рідкісної сорочки.

 

Техніки виконання: низь, замкова низь, хрестик, вишивка по брижах, мережка шабак.

 

Всього до цієї сорочки ми підготували 5 схем, які чекають на вас в 9-ти файлах. Схеми вишивки низинки подаються в двох варіантах: з лиця і з вивороту та додатково - схему, яка показує послідовність верхньої частини вишивки по блоках. Всі схеми в повному розмірів в форматі PDF, їх можна збільшувати до необхідного розміру при друці чи використанні з екрану.

 

Натискайте кнопку "Додати", і вишивайте в зручний для вас час. Безлімітний доступ до схеми назавжди залишається в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня" з будь-якого ґаджета, лиш не забудьте зайти на сайт, як зареєстрований користувач.

 

З нетерпінням  чекаємо на ваші фото сучасних реплік цієї красуні!