Схема вишивки чоловічої сорочки Хорольського р-ну Полтавської обл.

Це досить рідкісна автентична сорочка з Хорольського району Полтавської області, яка особлива тим, що має пухлики на рукавах і дуже красиву, шляхетну вишивку. Ми дуже раді, що змогли створити схему вишивки до цієї сорочки з Етнографічної збірки “Древо” Вдячні, що в такий спосіб ми можемо долучитись до збереження неймовірних візерунків, відродити їх. Схема вишивки підійде як для дитячих, чоловічих так і для жіночих сорочок, парних чи для всієї родини. 

 

Техніки вишивки: ретязь, курячий брід, пряма лічильна гладь

 

Ми підготували для вас повний набір схем вишивки цієї сорочки: манишку, комір і манжет. Схеми вишивки подаються в високій якості в форматі PDF, що зручно для завантажування і використання. Як для друку, так і для використання з монітору ваших ґаджетів.

 

Натискайте кнопку "Купити" і в сплачуйте карткою будь якого банку світу і же за мить схема вишивки чекатиме в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". З безлімітним доступом, де б ви не були, лиш не забудьте зайти на сайт як зареєстрований користувач. А ми з нетерпінням чекаємо на відроджені вами старовинні візерунки.

Навчальні матеріали
Навчальні матеріали
Чоловіча сорочка з Хорольського р-ну Полтавської обл.
Схема вишивки коміру в форматі pdf
Схема вишивки манжету в форматі pdf
Схема вишивки манишки в форматі pdf