Схема вишивки весільної жіночої сорочки Вінничини

Перед вами світлина  100-літньої сорочки, яку вишивала Анастасія Іванівна Браславська в дівоцтві Голяс. Світлиною сорочки поділилася Оленка Паламарчук. Це спадок її родини, ось що пише вона про Анастасію Іванівну:

"Бабуся народилась 9 жовтня 1902 року  у сім'ї Івана і Онісії Голяс, в селі Воробіївка, Хмільницького району Вінницької області. Там зустріла і покохала свого  Данила.  А в листопаді 1922 одружилися. Саме в ці сорочці, вишитій білими нитками, ішла Настя до шлюбу.  Прожила бабуся Настя 99 років 

 і запам'яталась онукам та правнукам своєю добротою, щирістю та любов'ю." Анастасія Іванівна зуміла зберегти вишиті сорочки, попри всі важкі часи, що довелося їй пережити. І її внуки теж з трепетом ставляться до вишитих речей бабусі, бережуть в родині, цінують.

 Я створила схеми вишивки. Спочатку дарувала їх за донат військовим, а зараз у вас є можливість придбати схеми для вишивання цієї красивої святкової сорочки. Вона варта того, щоб бути тут на сайті, варта бути відшитою. Пропоную вишивати сорочку білими нитками. Схема вишивки подається в форматі PDF, що зручно для завантажування і використання. 

Використані техніки вишивки: пряма гладь, ретязь, курячий брід, хрестик, виколювання, мережка "Шабак"

 

Натискайте кнопку "Купити",  безпечно сплачуйте онлайн карткою будь-якого банку світу  і вже за мить схема вишивки чекатиме в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Вишивайте цю красиву сорочку для особливої події!

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Фото старовинної жіночої сорочки з Вінничини
Схема вишивки на рукаві в форматі PDF
Схема вишивки на рукаві в форматі PDF
Схема вишивки рапорту візерунка на рукаві в форматі PDF
Схема вишивки манишки і коміра в форматі PDF