Схема вишивки дитячої сорочки колодочками

З радістю вам представляю дитячу сорочечку, яка передається як родинний спадок, любязно надану пані Alla Matviienko. Ця сорочка від бабусі з села біля Яремче, Івано-Франківська обл. До Prekrasa Studio ця сорочечка потрапила в 2016р. і зараз, в переддень Великодня, ми презентуємо вам схему вишивки, яку створила Рабчук Ірина.
Такі речі мають особливе значення, кожна знахідка як скарб. Вони вбирають в себе традицію, майстерність, тепло рук та частинку серця того хто їх творив. Та дають нам натхнення вишивати зараз.

 

Техніки вишивки: колодочки, штапівка, мережка прутик, змережування

 

Крій: тунікоподібна сорочка хлоп'янка

 

Схема вишивки подається в форматі PDF, що зручно для завантажування і використання. Також, до схеми йде авторський підбір кольорів з палітри DMC. Ви можете сміливо використати його або підібрати на власний розсуд.

 

Натискайте кнопку "Додати" і вже за мить схема вишивки  чекатиме в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня" з безлімітним доступом з будь-якого ґаджету, де б ви не були,  лиш не забудьте зайти на сайт як зареєстрований користувач. З нетерпінням чекаємо на вишиті вами сорочечки!