Схема вишивки чоловічої сорочки на основі Борщівської вишивки

На сьогодні, процес створення вишитого виробу, став одним із тих занять, яке лікує нашу нервову систему, допомагає у час війни, залишатися сильними і врівноваженими – розвиватися і рухатися вперед.

Пропонуємо до використання сучасну інтерпретацію борщівської народної вишивки. Ця сорочка, Вам сподобалась, і нам від цього дуже приємно, дякуємо!

Першоджерелом для створення даної сорочки слугував цікавий орнаментальний елемент з рукава жіночої сорочки з села Залісся, колекції Борщівського краєзнавчого музею, який ми назвали, умовно, «жуками». Ці елементи вишивались декількома техніками вишивки: гладдю прямою, битим і колодками. На оригіналі, «жуки» вишиті чорною вовняною ниткою, а у сучасній інтерпретації білими бавовняними мерсеризованими никами (обробка бавовни, яка робить нитку гладкою). Жуки, гарно комбінувались, залишалось тільки розрахувати центр пазухи. Довершенням загальної композиції сорочки, стало змережування з додатковими нитками, мережка і зміни крою: рукав втачний і комір-стійка, кроєний по діагоналі.

 

Ми надіємось, що фото і схеми до вишивки чоловічої білої сорочки з жовто-блакитними пацьорками, стануть Вам у нагоді.

 

Натискайте кнопку "Додати" і вже за мить схема вишивки чекатиме в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня" з безлімітним доступом з будь-якого ґаджету, лиш не забудьте зайти на сайт як зареєстрований користувач. Вишивайте на радість і нашу перемогу!