Схема вишивки чоловічої сорочки з Чернігівщини

Шляхетна чоловіча сорочки з манишкою з Чернігівської області. Неймовірно красива геометрія, багато дрібних деталей. Розвід виконано білим кольором, всередині чорні ромби з невеликим вкрапленнями червоного. Візерунок на комірі і манжетах однаковий. Це той випадок, коли сорочку можуть вишити навіть початківці. Всього дві техніки для відтворення особливого візерунку, який підійде як для вишивки дитячої сорочки для хлопчика, чоловічої сорочки так і для парних сорочок.

 

Техніки вишивки: подвійний (болгарський) хрестик, стебнівка, штапівка

 

Сорочка з фейсбук сторінки Єлизавети Бубело. Ми радіємо кожній такій знахідці, бо чоловічих сорочок збереглось зовсім мало. З нетерпінням чекаємо на ваші вишивки, цей візерунок вартий бути відтвореним. Схеми вишивки подаються в високій якості в форматі PDF, що зручно для завантаження і друку.

 

Натискайте кнопку "Купити", сплачуйте онлайн карткою будь-якого банку світу і вже за мить схема назавжди в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Заходьте на сайт як зареєстрований користувач з будь-якого ґаджету і відтворюйте автентичні візерунки де б ви не були. Вишийте сорочку для захисника чи найрідніших 💛💙

 

 

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Фото старовинної чоловічої сорочки
Схема вишивки манишки в форматі PDF
Схема вишивки коміру і манжетів в форматі PDF