Схема вишивки рушника Східного Поділля #8

Ми створили схему до рушника з книги  «Вишивка Східного поділля», автори Тетяна та Євген Причепії, видавництво «Родовід», 2016 рік. Оригінал  рушника ХІХ - першого десятиліття ХХст. зберігається в фондах Національного музею українського народного декоративного мистецтва, НМУНДМ. В книзі опублікована репліка, створена Тетяною Причепій у 2002 році. На його основі Наталія Григораш створила авторський візерунок, вірніше кілька, для оздоблення сучасних речей. На фото до схеми ви бачите фрагмент візерунку використаний для еко-торбини вишитий Olena Pihno. Також, ним можна прикрасити одяг, панно, текстиль для дому, чи що під каже ваше серце. Він дуже простий в вишивці і дуже потужний по змісту. З тих, коли вишиваючи чи споглядаючи відпочиаваєш душею. 

 

Техніка вишивки: штапівка, стебнівка.

 

Схема вишивки подаються в форматі  PDF, що зручно для завантажування і використання. Ви можете самостійно підібрати кольори і матеріали від будь якого виробника на ваш розсуд. Також, ми підготували всі схеми в форматі, який можна використати для принта на будь чому. Загалом, ви отримуєте в високій якості 12 файлів для завантаження.

 

Натискайте кнопку "Купити",  безпечно сплачуйте онлайн карткою будь-якого банку світу  і вже за мить схема завжди доступні в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня".

 

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Фото вишивки рушника Східного Поділля і сучасних робіт
Схема вишивки рушника в форматі PDF
Принт рушника в форматі PDF
Схема вишивки 2-х ромбів в форматі PDF
Схема вишивки пташечок в форматі PDF
Принт пташечок в форматі PDF
Схема вишивки 4 ромби, варіант 1. Формат PDF
Принт 4 ромби, варіант 1. Формат PDF
Схема вишивки 4 ромби, варіант 2. Формат PDF
Принт 4 ромби, варіант 2. Формат PDF
Схема вишивки 3х3 ромби в форматі PDF
Принт 3х3 ромби в форматі PDF
Схема вишивки 4х4 ромби в форматі PDF
Принт 4х4 ромби в форматі PDF
Більше