Авторська схема вишивки #1. Подушка за мотивами рушників Східного Поділля

У основу схеми покладено візерунок із старовинного рушника із с. Стіна Томашпільського району. Фото оригіналу опубліковано у книзі «Вишивка Східного поділля», автори Тетяна та Євген Причепії, видавництво «Родовід», 2016 рік.

Запропонована схема для вишивки наволочки до подушки – авторська інтерпретація візерунку, виконана у двох кольорових палітрах. Одна – у кольорах оригіналу, інша – у кольорах подільської кераміки.

 

Техніка вишивки: хрестик, качалочки

 

Розмір готової наволочки 42см х 42см при щільності полотна 12 ниток на 1 сантиметр. Наволочку можна вишивати хрестиком. Зважайте, що у випадку зміни техніки, чи щільності тканини -  зміниться розмір готового виробу.

 

Схема вишивки  подається в двох варіантах кольрів з підбором ниток ДМС в форматі  PDF, що зручно для завантажування і використання. Також, ви можете самостійно підібрати кольори від будь якого виробника на ваш розсуд. Крім того, бонусом додаємо цей самий візерунок, високої якості в двох кольорах, який ви можете використати для принта на аксесуарах, домашньому текстилі, панно чи ін. Загалом, ви отримуєте в високій якості 4 файли для завантаження.

 

Натискайте кнопку "Купити",  безпечно сплачуйте онлайн карткою будь-якого банку світу  і вже за мить схема завжди  доступні в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Вишивайте коли вам зручно, створюйте затишок в своїй оселі, прикрашайте світ візерунками які несуть нашу сутність. 

Навчальні матеріали
Схема вишивки
Пояснення до схеми, підбір кольорів для ниток DMC
Схема вишивки в кольорах рушника в форматі PDF
Схема вишивки з авторським підбором кольорів в форматі PDF
Візерунок в оригінальних кольорах для друку в форматі PDF
Візерунок в авторських кольорах для друку в форматі PDF