Візерунок з Мурованокуриловецької жіночої сорочки

Однобічна штапівка часто зустрічається і на сорочках Східного Поділля. Вишивка цим простим швом у поєднанні із тамбурним швом, верхоплутом, низзю та іншими, була популярна і в селах Вінницької області. Такий спосіб виконання штапівки, коли на вивороті охайний рел'єфний хрестик, майстриня і дослідниця традиційної вишивки свого краю Наталія Григораш вперше зустріла на старовинних сорочках Мурованокуриловецької територіальної громади  і в цьому майстер-класі ділиться своїми дослідженнями.

 

В майстер-класі, а по суті - в курсі, ви знайдете детальні відео процесу вишивки візеруку, покрокові навчальні схеми, фото старовинної сорочки і сучасної вишивки. Майстер-клас надзвичайно ємкий і навіть початківці зможуть вишити візерунок з старовинної сорочки або його частину.

 

Натискайте на кнопку "Додати" щоб доступ до матеріалів майстер-класу залишився назавжди під рукою, в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Навчайтесь та  вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами безлімітно. Дослілжуйте старовинну вишивку з нами! 

Навчальні матеріали
Кружечки тамбурним швом
Більше