Однобічна штапівка, протяганка по скісній

Однобічна штапівка або протяганка по скісній. Сорочки, вишиті таким швом, називают "писані сорочки". Цю техніку використовували для вишивки як чоловічих сорочок, так і жіночих. Часто один і тей самий візерунок використовували для вишивки сорочок для пари, парні сорочки.

 

В майстер-класі ви знайдете коротке покрокове відео вишивки невеличкого фрагменту візеруку, навчальну схему та фото вишивки Ніталії Матвєєвої.

 

Натискайте на кнопку "Додати" щоб доступ до матеріалів майстер-класу залишився назавжди під рукою, в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Навчайтесь та  вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами безлімітно. 

 

Якщо ви новачок, більше інформації та схем вишивки для цієї техніки вишивки ви знайдете в майстер-класі Ольги Нарбут Стебнівка, штапівка

 

Що ви будeте вивчати

Цей короткий відео майстер-клас записаний майстринею в домашніх умовах  безпосередньо при вишивці сороки. Тому він відрізняється від звичної для вас якості студійної зйомки наших майстер-класів і курсів але передає атмосферу творення.