Зубцювання

Зубцювання широко використовували для викінчення комірів, манжетів та подолів сорочок що надає виробам особливої витонченності і краси. Зазвичай зубцювання виконується білими нитками, рідше - сірими. На Поділлі часто використовують в кольорові нитки. 

В основі зубцювання є мережка прутик завдяки якій утворюються зубчики. Для чіткого вираження зубчиків, проміжки між ними закріплюють вишивальною ниткою, притягуючи її. Зубцювання, як і більшість мережок, вишивають справа наліво. 

 

Також, в майстер-класі є матеріал як робити зубцювання по готовому рубцю. Простий спосіб який допоможе додатково оздобити готовий виріб.

 

Натискайте на кнопку "Додати" щоб доступ до матеріалів майстер-класу залишився назавжди в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Навчайтесь та  вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами безлімітно. 

 

Якщо ви новачок і плануєте розібратись в мережках досконало - запрошую на покроковий курс Мережки. 

Що ви будeте вивчати

Цей короткий відео майстер-клас записаний в домашніх умовах та відрізняється від звичної для вас якості студійної зйомки наших майстер-класів і курсів. Та, сподіваюсь, обов'язково стане вам у нагоді.  Додатковим є матеріал як робити зубцювання по готовому рубцю.

Навчальні матеріали
Техніка вишивки
Зубцювання по готовому рубцю