Змережування плетенням

Змережування – ще один спосіб прикрасити вишиту сорочку, домашній текстиль чи аксесуари. Саме цією технікою з’єднують два окремі полотнища тканини. Пропонуємо до уваги два варіанти змережування та їх поєднання, що застосовувалося при декорування сорочок Рівненського Полісся, зокрема  Сарненщини.

Таким способом змережували уставку та рукав жіночих сорочок, поділ. Завдяки майстер-класу ви переймете багаторічний досвід і дослідження автентичної вишивки пані Юлії Гончарової з Рівнещнини, що дасть вам змогу власноруч створити репліку старовинного одягу чи ексклюзивно прикрасити сучасний. Ми раді вас знайомити з унікальними техніками!

 

Майстер-клас складається з:

 • професійно знятого  відео

• детального пояснення в текстовому і фото форматі 

• безлімітної підтримки майстринею в чаті курсу.

 

Доступ до матеріалів майстер-класу залишається назавжди з будь-якого девайсу в вашому особистому розділі сайту «Моя майстерня». Сплачуйте безпечно карткою будь-якого банку світу зараз і вишивайте в будь який зручний для вас час. Творіть на радість!

 

Увага! Матеріали майстер-класу входять в повний курс Змережування, якщо плануєте урізноманітнити всій вишивальний арсенал і збирати сорочки різних регіонів чи експерементувати  з сучасними кроями та оздобленням швів, - рекомендуємо купувати курсом, так значно вигідніше.

 

 

Що ви будeте вивчати

Як закріплювати вишивальну нитку нитку на початку та в кінці змережування

Два варіанти як розміщувати стібки на полотні

Покроково всі етапи змережування

На що обов'язково  звертати увагу

Особливості виконання змережування плетенням

Навчальні матеріали
Техніка вишивки
Інструкція з покроковими фото
Як вишивати змережування. Відео ►
Змережування плетенням на три закріпки
Змережувння плетенням на три закріпки. Інструкція з фото
Змережування плетенням в старовинних речах