Схема вишивки жіночої сорочки, Львівська обл.

Певно, жіноча сорочка з Городоччини  (Львівська обл.). Разом з схемою вишивки подаються детальні фото сучасної сорочки та підбір кольорів ниток палітри DMC. Візерунок сміливо можна використовувати як для жіночого одягу, так і для дитячого та аксесуарів чи предметів інтер'єру.

Використані техніки: штапівка (стебнівка), пряма лічильна гладь, коса лічильна гладь, виколювання, стебловий шов, хрестик.

Крій: уставковий 

 

Пані Анна для вас підготувала повністю схеми рукавів, манжету і коміру. Схеми подаються в форматі PDF високої якості що зручно для завантаження, якісного друку або вишивці з екрану вашого девайсу.

 

Натискайте кнопку "Купити", сплачуйте комфортно карткою будь-якого банку світу і вже за мить схема назавжди в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". 

 

Увага! Схема вишивки сорочки, разом з 10-ма іншими схемами вишивки, йде бонусом до курсу вишивки "Рахункова гладь для початківців" від Анни Рогатинської. Якщо ви вже маєте цей курс або плануєте його придбати - схему окремо не варто купувати. Якщо ж хочете більше схем та досвід майстрині, звісно, курсом купувати значно вигідніше. 

Навчальні матеріали
Схема вишивки жіночої сорочки
Фото старовиннної та сучасної жіночої сорочки вишитої за зразком старовинної
Схема вишивки рукава в форматі PDF
Схема вишивки рукава без стеблового шва в форматі PDF
Схема вишивки коміра в форматі PDF
Схема вишивки комір без стеблового шва в форматі PDF
Схема вишивки манжета без стеблового шва в форматі PDF
Схема вишивки манжета в форматі PDF