Мальована борщівська сорочка

Жіноча сорочка яка вражає поєднанням візерункив, технік та кольорів. В ній гармноійно переплетені квіти, оберігають птахи. Сорочка в якій завжди почуватимешся по-особливому. По праву - витвір мистецтва. Схема створена на замовлення  з дозволу власниці сорочки Nataliia Sorochynska. Радіємо, що таких красивих квіткових вишивок завдяки цій схемі буде більше. 

 

Техніки вишивки: колодочки, контурні шви, пряма лічильна гладь, мережка прутик

Крій: туніковподібний крій сорочка "хлоп'янка"

 

На вас чекає схеми високої якості  в форматі PDF в загальному вигляді та окремо: малюнок переду і спінки сорочки, рукавів та в одному файлі 2 візерунки лічильної гладдю які використані для оздоблення низу рукавів та сорочки. 

 

Схеми вишивки  подаються в повному розмірі в форматі  PDF що зручно для завантажування і використання - завжди можна збільшити чи зменшити масштаб візерунку або використати лише елемент. Завдяки схемі ви можете відтворити сорочку повністю,  прикрасити вишивкою сучасний одяг, використати в домашньому текстилі чи інтер'єрі.

 

Після оплати прямо тут на сайті карткою будь-якого банку світу, доступ до схеми назавжди залишається в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Ця сорочка варта вашої уваги. Вишивайте в радість! 

Навчальні матеріали
Схема вишивки жіночої сорочки
Фото старовинної жіночої сорочки
Схема вишивки в форматі PDF загальний вигляд з ключем DMC
Схема вишивки на рукаві в форматі PDF
Схема вишивки переду та спинки сорочки в форматі PDF
Схема вишивки рахунковою гладдю низу рукавів та станка в форматі PDF