Борщівський Верхоплут

Борщівські сорочки неможливо сплутати ні з якими іншими сорочками. Вони особливі і кольором, і фактурою, і техніками вишивки, яких є досить багато. Однією з найвідоміших технік вишивки борщівської сорочки є борщівський верхоплут. Він має кілька особливостей, які відрізняють його від інших видів верхоплуту. Про них та покрокова інструкція як вишивати борщівським верхуплутом в матеріалах майстер-класу:

1. Детельне відео процесу вишивки

2. Додаткова інструкція в форматі PDF

Доступ до  яких ви отримуєте відразу після оплати та залишається назавжди  вашому особистому розділі сайту «Моя майстерня». Навчайтесь та  вишивайте коли вам зручно, користуйтесь матеріалами безлімітно. 

Завдяки майстер-класу ви зможете вишивати верхоплутом як на знаменитиних чорних жіночих сорочках Борщівщини або сміливо експерементувати з кольором та фактурою ниток, щоб ексклюзивно прикрасити вишивкою сучасний одяг. Це одна з найзагодковіших технік вишивки України, довго вважалась втраченою  і відшивши нею хоча б невеличкий елемент ви долучитесь до її відробженння. 

 

Увага! Всі матеріали майстер-класу входять в курс Анни Рогатинської  Верхоплут від найпростішого до Борщівського.  Зауважте увагу, курсом купувати вигідніше! 

Що ви будeте вивчати
  • Як виглядає Борщівський верхоплут
  • Яка традиційна кольорова гамма йому притаманна
  • Якими нитками вишивати Борщівський верхоплут
  • Послідовність вишивки технікою
  • Покроково вишивка 2-х  фрагментів візерунків
Навчальні матеріали
Техніка вишивки
Особливості вишивки Борщівського верхоплуту, додатковий матеріал в форматі PDF
Борщівський Верхоплут, покроково вишивка по схемі. Відео►