Оформлення горловини і пазушного розрізу сорочки
Оформлення горловини і пазушного розрізу - найвідповідальніший момент у процесі виготовлення сорочки, бо візерунок вже вишитий, тому помилка на найбільш видному місці може вартувати багатьох годин роботи, а то і нової вишивки. У майстер-класі Ірина Сліпецька детально ділиться своїм досвідом, розкриває секрети майстерності і прямо на камеру показує, що робити, коли раптом щось пішло не так. Що варто обов'язково врахувати в роботі, щоб вона виглядала охайною, а виріб довго радував своєю красою та вражав майстерністю.
Такий тип оформлення горловини характерний для сорочок крою «хлоп’янка», коли у полотні вирізається овал для шиї. У майстер-класі розглянемо середній за складністю спосіб - підгин прутиком і оздоблення рубця обкидним швом. Оформлення пазушного розрізу підходить для всіх типів кроїв - і для чоловічих сорочок, і для жіночих, і для дитячих.
Доступ до матеріалів майстер-класу залишається назавжди у вашому особистому розділі сайту «Моя майстерня». Навчайтесь та вишивайте, коли вам зручно, користуйтесь матеріалами безлімітно.
Увага! Матеріали майстер-класу входять в курс Як вишити мальовану сорочку та оформити горловину і пазушний розріз разом з майстер-класом "Колодочки. Як вишивати мальовану сорочку", бо саме на ній Ірина Сліпецька використовує цей варіант оформлення пазушного розрізу і горловини. Курсом купувати в три рази вигідніше!
- Підгин прутиком
- Оформлення пазушного розрізу
- Що робити коли полотно починає сипатись
- Офомлення горловини
- Оздоблення горловини обкидним швом