Крій жіночої уставкової сорочки. Запис лекції частина 1

Увага! Майстер-клас є першою частиною повного запису практичної  лекції: Крій уставкової чоловічої та жіночої уставкової сорочки. Ми радимо вам придбати її цілком перейшовши по лінку ТУТ  тому що вона містить багато практичної інформації і надає повне бачення крою уставкових сорочок, чоловічих і жіночих. Якщо ж вас цікавить виключно крій жіночої  уставкової сорочки, сміливо купуйте цей майстер-клас.

Автор лекції Червінська Ірина Олександрівна. Професійний конструктор-технолог швейної промисловості і майстриня, яка знає як правильно традиційний крій адаптувати до сучасних матеріалів і особливостей кожної фігури. І саме головне, щедро та доступно ділиться своїми знаннями і кравецькими таємницями. В лекції пані Ірина детально пояснює всі етапи крою і демонструє як правильно покроїти жіночу уставкову  сорочку.

 

До  лекції  пані Ірина вручну підготувала  схематичне  зображення  розкрою тканини з помітками, ці схеми надаються в форматі PDF.  Також, в матеріалах майстер-класу подані фото старовинних жіночих сорочок з Національного музею архітектури і побуту України Пирогово.

 

 

Після оплати, доступ до матеріалів лекції  назавжди залишається в вашому особистому розділі сайту "Моя майстерня". Навчайтесь коли вам зручно та скільки необхідно.

 

 

Що ви будeте вивчати
  • Як правильно знімати мірки
  • Як робити розкладку на сучасній тканині
  • Скільки купувати канини для короткої і додільної  жіночої сорочки
  • Як враховувати особливості фігури в традиційному крою
  • Як міряється і пришивається устака
Навчальні матеріали
Крій уставкової жіночої сорочки
Відеозапис практичної лекції по крою уставкової сорочки. Частина 1 ▶︎
Схема розкрою уставкової жіночої сорочки в форматі PDF
Фото старовинного жіночого одягу з виставки Благословенна Україна, 2015р., м.Київ
Одяг Луганщини, Донеччини, Київської і Черкаської обл. Відео екскурсія з виставки Благословенна Україна 2015р., м.Київ., частина 1 ▶︎
Одяг Полісся, Поділля, Слобожанщини, Лемківщини. Відео екскурсія з виставки Благословенна Україна 2015р., м.Київ., частина 2 ▶︎