Як зробити подарунок, майстер-клас чи курс, на сайті prekrasastudio.com
Лист. 20, 2020

Все частіше отримую запитання на зразок цього:  Скажіть, будь ласка, чи є можливість оплатити курс або майстер клас для іншої особи, тобто зробити подарунок? Якщо так, то яким чином. 

 

Мені дуже приємно що ви обираєте такі подарунки. Можливість їх зробити є і два шляхи як це зробити:

 

1. Ви можете, знаючи емейл іншої особи, зареєструватись створивши для неї особистий розділ Моя майстерня  на сайті https://www.prekrasastudio.com/  Самостійно оплатити будь-який курс, майстер-клас чи схему вишивки та передати цій особі пароль доступу. При потребі допомогти їй зайти перший раз на сайт, знайти розділ Моя майстерня та ваш подарунок.

 

2. Попросити щоб той, кому ви хочете зробити подарунок зареєструвався на сайті https://www.prekrasastudio.com/  в зручний для неї спосіб: через емейл, facebook або google. Або якщо вона вже зареєстрована - щоб ви могли повідомити за яким ніком і емейлом я її можу на сайті знайти. Сплачуєте на наданий мною рахунок і надсилаєте на емейл info@prekrasastudio.com інформацію про оплату та кому дарувати безлімітний доступ до придбаних  вами курсів, майстер-класів чи схем вишивки. При купівлі від 3-х пропозицій діє індивідуальна знижка або подарунок на вибір.

 

Якщо потрібна додаткова консультація, будь ласка пишіть чи телефонуйте +38 068 6704070 з радістю допоможу.

 

__

 

 

Коментарі
avatar
❤️